Ян Матейко: живопис, графіка

//

yan-mateiko-zhivopis-grafika

До 180-річчя з дня народження Яна Алойзи Матейка (24 червня 1838 – 1 листопада 1893) у Палаці Лозинських відкривається міні-виставка картин.

У Львівській національній галереї мистецтв зберігаються одні з кращих творів цього видатного польського художника.

Представлені на експозиції роботи Яна Матейка надають змогу вперше за дуже тривалий період ознайомитись і з результатами творчих доробків митця й з вдумливими розробками прикінцевих композицій. Глядачі можуть спілкуватись з естетичними та високомайстерними творами живопису і графіки художника й через них увійти у діалог з часом, з рештою, як і з самим автором.

Куратори виставки: Наталя Крокіс, Ірина Гусір.

“Найбільший майстер історичного живопису усіх часів у мистецтві всього світу, – геній з роду гігантів Відродження, звідки походять Мікеланджело, Веласкес, Рубенс, – гросмейстер малюнку, кольору, композиції, – неймовірної незалежності та оригінальності, великий епік відродження минулих подій з незнаною силою інтелектуальних здібностей, індивідуалізації історичних діячів, мистецтва, правди і життя, – велетень в історії мистецтва, – це Матейко в мистецтві світу” – Тадеуш Рутовський.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор