Вистава «Гуцулка Ксеня»

//

vistava-guculka-ksenya1

“…Ні лібретто, ні музика не могли зачарувати режисера своєю оригінальністю, але усвідомлення того, що в Галичині живе ще багато людей, які зберігають у своєму серці сентиментальні спогади, пов’язані з іменем Ярослава Барнича, та й оперета – жанр, за яким наш глядач скучив, спонукали маестро Стригуна до постановки цієї вистави.

То ж с самого початку вистава “Гуцулка Ксеня” була приречена на успіх. Але хоча б на хвилинку відсторонимось від захоплених оплесків і спокійно спробуємо розглянути феномен успіху.

Перш за все – це глядач, якому потрібна саме така вистава. Глядач, втомлений від щоденних клопотів, глядач, який з радістю реагує на кожний жарт, на кожну нагоду бодай на мить забути про ті безкінечні буденні проблеми. І цю радість він отримує …”.

Г. Канарська “Гуцулка Ксеня”.

“За вільну Україну”, 7 серпня 1997 року.

Режисер – Федір Стригун.

Художник – Мирон Кипріян.

Оркестрування – Володимир Льорчак.

Диригент – Богдан Мочурад.

Хормейстер – Оксана Ржепецька.

Балетмейстер – Олег Голдрич.

Помічники режисера – Костянтин Ткаченко, Михайло Рудко.

Вартість квитка 40 – 150 грн.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор