Вистава «Тільки смерть розлучить нас»

//

vistava-tilki-smert-rozluchit-nas

Гостросюжетну комедію у 2 діях за п’єсою знаменитого італійського драматурга Альдо Ніколаї поставив відомий український режисер Валерій Астахов. Головна героїня Єва – фатальна жінка у повному розумінні цього слова. Розумна, чарівна, жагуча і заповзятлива. Про таку потай мріє кожний чоловік. Бруно пощастило. Він знайомиться з Євою. Але герой ще не підозрює, що його чекає…

Ця штучка проведе бідолаху по всіх колах пекла – через автомобільну аварію і травматологічну клініку, в’язницю і божевільню. Вона увіллється у життя Бруно до мозку кісток. І все… через ретельно спланований проект убивства. Адже у Єви є законний чоловік – стриманий і мудрий Маріо, і він заважає особистому щастю героїв… План убивства стає досконалішим з кожним днем… Чим закінчиться цей комічний трилер?

У головних ролях – народні улюбленці!

Народний артист України Остап Ступка!

Зірка серіалів «Коли ми вдома», «Слуга народу» і «Родичі» – Катерина Кістень!

Відомий театральний актор і зірка серіалів «Ко мне, Мухтар», «Жіноча інтуїція-2» Констянтин Костишин!

«Тільки смерть розлучить нас» – це не просто комедія!

Це тонкий гумор і блискуча гра чудових акторів!

Це непередбачуваний сюжет і нестримний регіт глядачів!

Це вистава, яку неможливо пропустити!

Це геніально!

У кожній репліці, у кожному діалозі вистави «Тільки смерть розлучить нас» вас чекає жагуча суміш сатири та іронії! Автор п’єси, за якою поставлена вистава, італієць Альдо Ніколаї ніколи не розставався з гумором! Невипадково він колись сказав: «Мені ніколи не було нудно, тому що я завжди знав, чим зайняти себе. У мене була і є чарівна іграшка, яка складає мені компанію, — це театр».

Повна вибухового італійського гумору, яскравих костюмів, оригінальних декорацій та дивовижна своїми поворотами подій, комедія «Тільки смерть розлучить нас» прийдеться до душі всім глядачам!

Художній керівник іскрометної антрепризи – народний артист України Євген Паперний.

Продюсер – Олег Шпанчук.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор