Вистава «Загадкові Варіації»

//

vistava-zagadkovi-variacii

Режисер-постановник – Андрій Білоус.

Дійові особи та виконавці:

Ерік Ларсен – Народний артист України – Олексій Вертинський.

АБЕЛЬ Знорко – Народний артист України – Станіслав Боклан.

На безлюдний острів у крижаному норвезькому морі, де останні 15 років відлюдником мешкає відомий письменник, приїздить журналіст з маленької провінційної газети. Аби взяти інтерв’ю. Чому нобелевський лауреат погоджується на це, адже він ненавидить журналістів? А можливо, це зовсім і не журналіст? Тоді для чого він приїхав? Вони розмовляють про якусь жінку. Хто вона?

Ця надзвичайна детективна історія з багатьма пострілами, що була написана видатним драматургом Е.-Е Шміттом спеціально для бенефісу зірки французького кінематографа Алена Делона, занурить вас у вир шалених пристрастей, несподіваних сюжетних поворотів, чуттєвих любовних історій та неповторного французького гумору у виконанні неперевершених акторів.

Вистава «Загадкові варіації» – це пристрасне висловлювання про кохання.

У центрі оповідання – особистість жінки, про яку думають, мріють, кажуть що люблять її двоє чоловіків. Це два протилежні погляди на любов, відданість, зраду…

Тонка і точна психологічна опрацювання характерів, захопливість сміливо задуманого сюжету, чарівність поетичної образності мови, зухвалість сценічного рішення.

Любов, за словами одного з героїв вистави, – «прекрасний затаєний мотив, мелодія, яка змушує мріяти, далека, невловима … Жінки схожі на цю музику, жінки, про яких ми мріємо, але ніколи не розуміємо, ніколи».

«Загадкові варіації» – це той рідкісний випадок, коли розмови про горезвісний театральний механізм знаходять сенс, перестаючи бути всього лише відлунням зі старих книжок про дідуся Станіславського.

Вистава «Загадкові варіації» зацікавить і тих, хто любить гострий сюжет, і тих, хто з повагою ставиться до гарної літератури.

Тривалість вистави – 1 год. 30 хв.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор