Музейна школа акварелі з Тетяною Гамрищак

//

muzeina-shkola-akvareli-z-tetyanoyu-gamriszak

Національний музей у Львові ім.. Андрея Шептицького запрошує всіх охочих на другий цикл „Музейної школи акварелі”. Разом з художницею Тетяною Гамрищак протягом п’яти занять ми знову відкриватимемо для себе все нові і нові таємниці цієї дивовижної мистецької техніки. Надихаючись творами мисткині, а також та роботами в експозиції НМЛ «Українське мистецтво ХХ ст. », ми зануримося в загадковий світ акварельних експериментів та кольорових фантазій. 

В затишній атмосфері музею на нас чекає чарівний процес створення неповторних композицій з квітковими та пейзажними мотивами, анімалістичними сюжетами та натюрмортами…

Запрошуємо всіх насолодитися власною творчістю та отримати нові і цікаві враження. Заняття відбуватимуться щосереди (з 5 вересня по10 жовтня) о 18.30.

Вартість одного заняття – 200 грн.

Вартість абонементу (5 занять) – 800 грн.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор