Виставка Петра Сметани «Дія третя»

//

vistavka-petra-smetani-diya-tretya

Ця виставка охоплює роботи, більшість яких виконано за останній рік. Деякі з них іще не експоновано, частину робіт було представлено у виставкових просторах галерей Кракова, Варшави та Києва. Роботи є частинами тривалих мистецьких проектів, і в такій сукупності їх виставлено вперше. Ця виставка репрезентує мистецький доробок за нетривалий та інтенсивний період часу.

Петро Сметана – знаний український художник, член спілки художників України, учасник стипендійної програми Gaude Polonia, у творчості якого сконцентровано всі золоті надбання львівської школи живопису, експресії, динаміки, кольору.

«Картини Петра Сметани якось дивно віддалені, відчужені від самого художника, наче й не мають до нього жодного стосунку, — хоча, треба зазначити, для його живопису характерна самозаглиблена метафізична реальність, а не просто та чи та манера художника.

Сметана пише те, що викликає складне ставлення, що приваблює, проте дратує, викликає захоплення відвертою несхожістю з популярною звичкою до красивості… Околиці заводів, кіптяві фабричні труби, барачні передмістя, вибоїсті дороги, грубий кухонний посуд у натюрмортах… Це — щось тривожно нереальне. Та художник не хоче заплющувати очі на те, що наче не гідне мистецтва: бетонні огорожі, кіптяву безлюдних промислових зон, сажу, різний життєвий мотлох. Коли живописець розмірковує про це, такі об’єкти стають золотим матеріалом мистецтва» – Дмитро Корсунь.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор