Виставка Христини Приймак та Богдана Смаля “Сни перелітних”

//

vistavka-hristini-priimak-ta-bogdana-smalya-sni-perelitnih

Молоді художники роздумують над темою швидкоплинності життя. Представлені роботи не тільки асоціюють цей процес з природніми мотивами, ай звертають увагу до міркувань та уявлень наших предків. Вирій як місце особливої гармонії служить вагомою складовою їх світоглядної системи. У ньому споріднено існують як людські душі, так і перелітні птахи. Разом вони потрапляють у вирій та повертаються з нього: птах, аби звити гніздо, а душа, щоби заново народитись.

Образ птаха, який наскрізно проходить через творчість Христини Приймак, набуває тут особливих алегорично-символічних характеристик. В гармонійному поєднанні з людськими образами та рослинними елементами, символ міфічного птаха стає одним з основних у серії живописних робіт.

Скульптурні роботи Богдана Смаля втілені в природних матеріалах – дереві та металі, доповнюють спробу моделювання небаченого світу, а техніка, яку використовує автор, підкреслює їх своєрідні властивості.

Львівська художниця Христина Приймак є випускницею кафедри художнього текстилю Львівської національної академії мистецтв та сьогодні розкриває свої здібності у живописі та художньому текстилі. Київський митець Богдан Смаль активно працює у жанрі скульптурної пластики та виконує свої роботи переважно в металі і дереві. Обоє є активними учасниками всеукраїнських пленерів та виставок. Серед них колективні виставки за участю Христини Приймак: «Текстильні імпресії» (Львів), «ТЕКСТиль» (Львів) та проекти до яких долучився Богдан Смаль: «Art Winter Contemporary& (Київ), «Exposure» (Київ) та ін.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор