6 жовтня у Львові стартує одразу два фестивалі

goldlion.jpg (82.25 Kb)

Першим є театральний фестиваль "Золотий лев". Міжнародний фест у львів'ян асоціюється з безкоштовними виставами та дійствами просто неба на площі перед Оперним театром. Цього року фестиваль змінює формат і назву, буде днями "Золотого лева", що триватимуть з 6 по 11 жовтня. У різних театрах міста покажуть вистави актуальні в сьогоденні. 6 жовтня відбудуться 4 події у трьох театрах міста. Дві з них почнуться о 17:00, а саме вистава «Кольори» у Першому театрі (вул.Гнатюка,11) і презентація аудіозбірки "Пісня Пісень" за участі авторки, письменниці Богдани Матіяш під музику композитора Артема Бемби (театр "Воскресіння", пл. ген.Григоренка, 5)

Усі кошти з квитків перерахують на підтримку ЗСУ (для 68 окремої Єгерської бригади ім. Олекси Довбуша, якій куплять трьохфазний бензиновий генератор і термобілизну для воїнів, що необхідна у холодну пору року). Квитки на всі вистави можна буде придбати на www.ticketclub.com.ua, програма - на сайті фесту: www.golden-lion.com.ua/programa-festivalyu-zolotiy-lev/

Тут можна переглянути повний перелік фестивалів осені у Львові.

bookforum.jpg (262.67 Kb)

A о 18:30 відбудеться офіційне відкриття BookForum (більше відомий як Форум видавців). Традиційно відбувався у вересні, та через війну змінив дату і формат проведення та відмовився від книжкового ярмарку. 29-й міжнародний BookForum організовує онлайн-дискусії з відомими інтелектуалами з усього світу. Завдяки підтримці одного з найбільших світових літературних фестивалів Hay Festival (Велика Британія), онлайн-трансляцію події побачить чимала аудиторія. На двох подіях одним з гостів заявлений Нобелівський лауреат з літератури. Серед ключових тем фестивалю: жінки та війна, гроші та культура, пропаганда, воєнні злочини і пам'ять. Триватиме форум до 9 жовтня.

Для перегляду трансляцій слід зареєструватись на сайті британського фестивалю-партнера. Дискусії вживу зможуть відвідати лише сто спеціальних гостей за особистими запрошеннями.

Додамо, що з 1 жовтня триває міжнародний музичний фестиваль. "Контрасти" проводять щорічно з 1995 року. Цього року вживу і онлайн. Ним популяризують українську сучасну музику різних жанрів, та у пріоритеті - класична. Зазвичай проводять у вересні-жовтні. 28-ий за ліком фестиваль відбувається під егідою Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика і триває до 10 жовтня. Коштами з квитків "Контрастів" підтримують українських музикантів та їхню концертну діяльності у нових умовах.

Програма фесту - на сайті філармонії. Kонцерти транслюватимуть на офіційному ютуб-каналі філармонії. Кошти з продажу квитків та пожертви спрямують на підтримку музикантів, які залишаються в Україні та продовжують концертну діяльність.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 


Схожа інформація
День захисту дітей у Львові
Події для дітей у Львові на День захисту дітей 1 червня 2023 року: виставки, май...
Літні табори для дітей у Львові 2023
З настанням літа батьки нерідко шукають можливість долучити дітей до так званих...
День вишиванки-2023 у Шевченківському гаю
Одною з найцікавіших локацій відзначення Дня вишиванки у місті буде Музей народ...
Не забудьте підписатися на Наш канал:
День захисту дітей у Львові
Події для дітей у Львові на День захисту дітей 1 червня 2023 року: виставки, май...
Літні ІТ-табори для дітей у Львові 2023
Літні канікули батьки часто використовують для здобуття знань, яких не дають у ...
Розклад та ціни дитячої залізниці у 2023 році
Відкриття сезону дитячої залізниці в Стрийському парку планують на 1 червня 202...