Благодійний Підпільний стендап у Львові

Якщо ви втомились від одноманітних сірих буднів, пропонуємо вам відпочити душею і насолодитись гумором! У Львові відбудеться Підпільний стендап, де виступатимуть популярні українські коміки.

Коротко про Підпільний стендап

Підпільний стендап – це український комедійний проект у жанрі стендапу. Він почався у 2015 році. Спочатку стендап-коміки виступали в таємних локаціях, а саме: у квартирах, антикафе, гаражах та підвалах. Тому проект і називається “Підпільний”. Зараз у “Підпільного стендапу” є свій власний клуб у Києві. Щомісяця вони також виступають ще у 12 різних місцях. Окрім того, “Підпільний стендап” їздить з гастролями містами України та Європи, щоб показувати український стендап у нових місцях.

На концерті у Львові на вас чекає троє крутих українських коміків:

– Антон Тимошенко. Преможець «Розсміши коміка», сценарист проекту «Телебачення Торонто» і ще безлічі популярних програм.

– Сергій Чирков. Молодий і сміливий стендап-комік, який не боїться переступити межу.

– Свят Загайкевич. Засновник “Підпільного” та актор у жанрі імпровізація.

До речі, ви ж не забули, що стендап — благодійний? Так-так, 20% прибутку підуть на потреби Збройних Сил України (ви стовідсотково отримаєте плюсики в карму!!!).

Коли: 29 березня 2024, 19:30

Де: Центр Довженка

Квитки: придбати можна за цим посиланням 🙂

Також нагадуємо, що 28 березня у Львові відбудеться концерт Леся Подерв’янського, тож не проґавте можливість відвідати виступ!

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.