Лесь Подерв’янський приїжджає з концертом до Львова

“Життя – як одноразовий посуд, навіщо аж так знущатися над собою?” Якщо ви знаєте автора цієї цитати, то цей анонс вас неабияк порадує. Готові? У Львові відбудеться концерт Леся Подерв’янського, де він виступить з новою програмою!

Хто такий Лесь Подерв’янський?

Цілклм логічно, що декому з вас не відома постать Леся Подерв’янського. Саме тому ловіть коротеньку інформацію про нього та його доробки.

Лесь Подерв’янський (справжнє ім’я Олександр Сергійович Подерв’янський) – український художник, письменник та драматург, родом з Києва. Він відомий своїми сатиричними п’єсами, які часто написані суржиком з широким використанням ненормативної лексики. Оскільки чоловік активно займається різними видами мистецтва, варто розглянути кожен з них по-окремості.

Живопис: Подерв’янський є представником Нової хвилі в українському мистецтві. Його роботи відрізняються інтелектуалізмом, зухвалістю композиційного та ритмічного рішення, багатошаровістю змісту та повідомлень.

Лесь Подерв’янський зі своїми картинами


П’єси:
Подерв’янський написав понад 50 сатиричних п’єс, які здобули широку популярність в Україні. Його п’єси колоритно змальовують проблеми сучасного суспільства, такі як радянські реалії, життя богеми, міжнаціональні конфлікти, абсурдність життя (без нецензурної лексики тут не обійшлось 🙂 ).


Проза:
Подерв’янський також є автором романів, оповідань та есе.

Коротко про концерт

Перейдімо до найцікавішої частини — виступу Подерв’янського у Львові. Власне, це дійство краще побачити в живу, аніж почути сто разів. За словами автора, він презентує свої нові доробки прямо на сцені. Крім цього, прихильники матимуть змогу послухати класичні твори Леся Подерв’янского у його виконанні.

“Буде все як завжди, тільки луччє!”

Такими словами подію описав Лесь Подерв’янський

Коли: 28 березня 2024, 18:30

Де: Палац Культури Залізничників

Квитки: придбати можна за цим посиланням

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор