Куди піти у Львові на вихідні 16-17 березня?

Новий тиждень — нові вихідні. Оскільки ви плідно попрацювали, потрібно гарно відпочити та розпланувати свій вікенд. Тож за традицією, ми підготували для вас підбірку місць, куди піти у Львові на вихідні 16-17 березня. Беріть ручки, листочки і записуйте!

Вечір поезії та музики із Сергієм Жаданом та Олегом Кадановим

Почнімо підбірку з поезії. В суботу до Львова приїздять Сергій Жадан та Олег Каданов. Десь далеко вже чутно крики захоплення прихильників їхньої творчості 🙂 .

Однак цього разу, замість запальних пісень гурта “Жадан і Собаки”, на вас чекає чуттєва поезія, сповнена сенсами. Цей виступ — ідеальний варіант для тих, хто втомився від шуму щоденного життя, і бажає спокійно порефлексувати.

Коли: 16 березня 2024, 19:00

Де: !FESTrepublic (вул. Старознесенська, 24-26)

Квитки: придбати можна за цим посиланням

Вистава “Ветеран”

У Львові відбудеться театральна вистава про життя ветеранів війни. Тема постановки є надзвичайно актуальною, оскільки кожного дня в Україні з’являється все більше ветеранів, які намагаються адаптуватися до цивільного життя та стикаються з багатьма труднощами.

Пропонуємо вам ознайомитись із коротким синопсисом до вистави “Ветеран”:

Старший лейтенант ЗСУ Олег Сердюк, котрого вважали зниклим безвісти, повертається з полону додому.

Вдома на нього чекають мама і дві сестри. Чоловік старшої сестри Інни — Степан — на початку війни збирав гроші на дрони для війська, проте замість них купує і переганяє автомобілі з метою перепродажу, набиваючи кишені та дбаючи лише про власні інтереси.

Олег дізнається, що його молодшу сестру Людмилу разом із подругою збив на пішохідному переході п’яний прокурор Борис Пахлюк, який всіляко намагається сфабрикувати справу, перевернути її “з ніг на голову” та уникнути відповідальності.

А крім того, колишній товариш Олега — Євген — зумів купити собі інвалідність і “відтиснути” бізнес у вдови свого друга Богдана, котрий загинув під Маріуполем…

Як почуватиметься та діятиме ВЕТЕРАН, який, ледь виживши у війні з зовнішнім ворогом, потрапляє у іншу війну — з ворогом внутрішнім? Чи змириться з цією несправедливістю? Або спробує “достукатись” до оточення? Можливо, продовжить протистояння? Чи сприйме все за Волю Божу? Тим паче, що, повернувшись додому, він хотів лише одного — відпочити й забути усі жахи війни.

Коли: 17 березня 2024, 13:00 та 18:00

Де: Перший академічний український театр дітей та юнацтва (вул. Гнатюка, 11)

Квитки: придбати модна за цим посиланням

Історичний квест “Непідкорені”

Любителі історії на місці? Для вас є цікава пропозиція, куди піти у Львові на вихідні взяти участь в історичному квесті “Непідкорені”, який підготував Музей “Територія терору”. Темою інтерактиву є перебіг українського національно-визвольного руху у Львові.

Ловіть короткий перелік цікавинок, які чекають на вас:

  • пізнавальне проведення часу;
  • розширення своїх знань про історію України у нестандартний спосіб;
  • покращення навичок орієнтування у топографії Львова;
  • ви дізнаєтесь, які місця у Львові пов’язані з українським визвольним рухом.


Коли: 16 березня 2024, 11:00

Вікові обмеження: 14-26 років

Вартість: 150 грн

Реєстрація: за цим посиланням

День Святого Патрика у Львові

Якщо ви не знали, то День Святого Патрика святкують не лише в Ірландії, але й у Львові. Так-так! Тому не пропустіть можливість на один вечір зануритись в атмосферу цього дійства. У Львові є декілька місць, де відбудуться тематичні заходи до Дня Святого Патрика.

Пропонуємо вам ознайомитись з нашою статтею “Куди піти на День Святого Патрика 2024 у Львові”, де ми детально описали кожне з них. Тут ви знайдете як концерти, так і затишні паби.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор