Куди піти у Львові на вихідні 17-18 лютого?

Ось промайнув ще один робочий тиждень, а значить настав час для панування вікенду. Не хвилюйтесь, Афіша підготувала для вас підбірку місць, куди піти у Львові на вихідні 17-18 лютого. Беріть ручки, блокноти та записуйте!

Дитяча інтерактивна музична подія

Почнімо підбірку з активностей для найменших. У Львівському органному залі відбудеться інтерактивний концерт “Граємо”. Запитаєте, а що чекає на малечу? Легше сказати, чого тут не знайти?

На цій події дітки ближче познайомляться з класичною музикою. Гендель, Гріг, Штраус, Моцарт, Сен-Санс та Леонтович — після концерту імена цих митців та їхні композиції більше не будуть невідомими для маленьких учасників. Ба більше, вони зможуть станцювати вальс, пограти на музичному інструменті та навіть подириґувати міні-оркестром!

Звучить масштабно, чи не так? Якщо ви ще досі думаєте, куди піти у Львові на вихідні, то обов’язково завітайте до Органного залу разом з малечею. Це не лише цікавий варіант проведення часу, але й корисний, оскільки діти дізнаються більше про класичну музику та композиторів (а можливо, хтось відкриє хист до гри на музичних інструментах. Все можливо!).

Коли: 17 лютого 2024, 14:00

Де: Львівський органний зал

Квитки: придбати можна на касі або за цим посиланням 🙂

Благодійний концерт “Як в Picasso 6.0”

Цей варіант, куди піти у Львові на вихідні, точно попаде в саме серденько тим, хто хоче допомогти Збройним Силам України та цікаво провести вечір суботи.

Запрошуємо до Cult comedy Hall на тематичну вечірку, де на вас чекає стендап від Максима Кравця, смачні коктейлі, драйвова музичка 90-х та 2000-х, а також благодійний аукціон! Мета аукціону надзвичайно важлива — допомога батальйону “Вовки да Вінчі”. Отже, окрім того, що ви зможете купити цікаві лоти, ви також допоможете захисникам, а це — першочергове завдання кожного українця та українки!

Коли: 17 лютого 2024, 18:00

Де: Cult comedy Hall (вул. Скорика, 7)

Квитки: придбати можна тут 🙂

Благодійний вечір для 24-ї окремої механізованої бригади ім. Короля Данила

Марафон благодійності продовжується! Цього разу ви можете відвідати благодійний вечір на підтримку 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила. Вечір обіцяє бути дійсно цікавим, оскільки на сцені виступатиме популярний український гурт «Будьмо», а ведучим події — Ярослав Бурий, DJ PASLAVSKIIY.

Під час концерту відбудеться благодійний аукціон, на якому можна буде придбати унікальні подарунки та сувеніри (відчуваєте, як вже отримуєте плюсик в карму?)

Коли: 17 лютого 2024, 19:00

Де: «ЦВІКЛІ» (вул. Степана Бандери, 21А)

Вхід: благодійний внесок 200 гривень

Музичний вечір “Кобзарська традиція”

Куди піти у Львові на вихідні людині, яка цікавиться українською історією та феноменом кобзарів? На музичний вечір “Кобзарська традиціія”! Тут ви зможете дізнатись більше про музику та життя мандрівних незрячих співців.

Цього вечора звучатимуть: давні українські псальми, канти та, певна річ, думи

Хто виступатиме на музичному вечорі:

Ярослав Крисько — спів, старосвітська бандура;
Музиканти Львівського Кобзарського Цеху.

Коли: 18 лютого 2024, 17:00

Де: Театральний Центр “Слово і голос” (вул. Городоцька, 38)

Квитки: коштують 200 грн, придбати можна за цим посиланням 🙂

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор