Куди піти на вихідні у Львові 29-30 червня?

Не знаєте, як провести вихідні у Львові? Ми зібрали кілька крутих варіантів для вашого дозвілля. Від смачної кави до цікавих прогулянок — є з чого вибрати. Беріть друзів та гайда насолоджуватися вікендом 29-30 червня!

Джазовий Івасюк в Митрополичих садах

Гарний краєвид + музика Володимира Івасюка = прекрасні вихідні у Львові! 29 червня Митрополичі сади запрошують на унікальний концерт, де творчість легендарного композитора заграє новими барвами. The Impressions Jazz Quintet, колектив відомих українських музикантів, представить джазові версії найпопулярніших хітів Івасюка.

Головна вокалістка — Софія Лешишак, актриса театру імені Лесі Українки. Спеціальний гість вечора — співак і музикант Павло Ільницький.

Ця подія — чудова нагода зануритися у світ музичної магії, відчути глибину та красу пісень Івасюка крізь призму джазових імпровізацій. Атмосферні Митрополичі сади, жива музика та вечірні краєвиди Львова створять незабутні враження.

Втім, це не просто вечір джазу, а благодійний вечір джазу! Саме тому, частина коштів, вилучена з продажу квитків, організатори спрямують на закупівлю FPV дронів для 24-ї окремої бригади імені короля Данила. Покваптесь допомогти нашим захисникам та захисницям.

Коли: 29 червня 2024, 19:00

Де: Митрополичі сади

Квитки: придбати можна за цим посиланням

Ярмарок на Івана в Гаю

Лекції, воркшопи, смаколики, майстер-класи, пісні, музики та донати на ЗСУ — це все та навіть більше вас чекає на Ярмарку на Івана в Гаю.

Програма заходу:

29 червня (субота)

Ярмаркова галявина
11:00 – 19:00 Ярмаркування на Головній галявині

Виконавці

 • 13:00 DJ Kadilllove
 • 14:30 Солом’яник
 • 16:00 Ольга та Бенжамін
 • 17:30 МОВА

Галявина біля стодоли

 • 14:30 “Арідник”: як настільна гра, базована на гуцульській культурі, стала всеукраїнським хітом”. Спікер: письменник Володимир Кузнєцов
 • 15:30 Презентація книжки Люби-Параскевії Стринадюк “У нас, гуцулів. Сім книжок”. Це книга-оповідь гуцулки про гуцулів. Люба-Параскевія Стринадюк сама стає героїнею власної історії, яку розповідає зсередини. Емоційно, лірично, але максимально об’єктивно.
 • 16:30 лекція-дегустація Оксана Омельчук “50 відтінків спецій. Чим і як присмачували своє життя українці”.

30 червня (неділя)

Ярмаркова галявина
11:00 – 19:00 Ярмаркування на Головній галявині

Виконавці

 • 13:30 Етногурт “Оленки”
 • 14:30 DJ Kadilllove
 • 16:00 Мирослава Копинець
 • 17:30 Очеретяний Кіт

Також працюватимуть три актуальні виставки:

 • “Крихкіші за скло”. Виставка народних ікон на склі з колекції Остапа і Тараса Лозинських (Велика виставкова зала)
 • “Триєдине”. Виставка малярства на склі Оксан Андрущенко (Мала виставкова зала “В укритті”)
 • “Випромінювання”. Виставка Стаса Жалобнюка (Костел зі с. Язлівчик, сектор Львівщина)

Коли: 29-30 червня 2024

Де: Чернеча гора

Квитки: можна придбати за цим посиланням

Вартість вхідних квитків:
200 грн – дорослий
100 грн – пільговий (студенти, школярі, пенсіонери)
*безкоштовний вхід для: військових, людей з інвалідністю, дітей дошкільного віку

Благодійний концерт “Нескорені”

Чи можна провести вихідні у Львові краще, ніж на концерті? Певна річ що так, якщо цей концерт ще й благодійний! Цієї неділі ви зможете насолодитись улюбленими піснями від співачки Марти Липчей, а також гуртів “Друга Ріка” та KOZAK SYSTEM. Львів — це одне з десяти міст, де відбудеться благодійний концерт “Нескорені” на підтримку ініціативи Андрія Мацоли.

Лишень уявіть, 100% коштів, зібраних протягом туру Україною, підуть на придбання дронів для ЗСУ. Тож це ще один аргумент за те, щоб ви відвідали концерт та підсилили наших захисників та захисниць!

Коли: 30 червня 2024, 19:00

Де: FESTrepublic (вул. Старознесенська, 24)

Квитки: придбати можна за цим посиланням

Музика до фільмів від PlayForUa

“Гра престолів”, “Привид опери”, “Рожева пантера”, “Агент 007”: як думаєте, що пов’язує їх між собою? Дізнатись про це ви зможете вже цієї неділі на концерті від ГО Експеримент та Львівського музею історії релігії “Музика до кінофільмів”.

На вас чекає суміш класичного звучання та електронних гармоній, що створюють незабутню атмосферу повного занурення у музично-сюжетне полотно. Можливо, ви почуєте мелодію з вашого улюбленого фільму?

Коли: 30 червня 2024, 16:00

Де: Львівський музей історії релігії

Квитки: придбати можна або в касі музею, або за цим номером телефону 067 702 13 21 (Катя)

Читайте також: МУР повертається: реп-мюзикл “Ти [Романтика]” у Львові

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор