Куди піти на вихідних у Львові 26-28 листопада

//

tanyadzyama

visokii_zamok_z_lisoi_gori

Львів – прекрасний у будь-яку пору року, тож якщо вам набридло сидіти вдома на вихідних, не сильно зважайте на погоду чи температуру повітря. Ідіть гуляти. Розповідаємо, як гарно провести час у Львові на вихідних 26-28 листопада.

Червона карантинна зона змушуєнас бути винахідливими. Ті розваги, які легко були доступними раніше, зараз просто не працюють. Але це не привід засмучуватися. Давайте відвідаємо Високий замок. І ось чому це варто зробити восени:

По-перше, восени легше підніматися вгору. Спека не так заважає. Сил однозначно більше. По-друге, восени набагато менше туристів. Високий Замок вільніший і тут більше атмсоферно. По-третє, восени Львів з висоти майже пташиного польоту – просто прекрасний. Тут не треба бути багатослівним. Це просто варто побачити.

visokiy-zamok2-min59c4f871ca24e

І якщо вам дуже бракує гарних теплих фото, то сміливо вирушайте до Італійського дворику. Здається, це місце у самому серці Львова здатне наповнити спокоєм і гарним настроєм навіть у найбільш депресивний період.

Дворик розташований у Палаці Корнякта у будинку № 6 на площі Ринок.

b8989e137d950ae25c4bdc19a7af0d29_l

А ще можна погуляти у Вірменському дворику. Адже ми настільки звикли ходити різними закладами, яких у Львові дійсно безліч, що й забули про те, що можна просто ходити вулицями і набиратися вражень від такого ідеального Львова.

Вірменський квартал – один із найстаровинніших кварталів старого Львова. поряд з площею Ринок. Починається від проспекту Свободи та закінчуєтьться мурами колишнього Домініканського монастиря.

За свідченнями іноземних мандрівників, забудова вулиці Вірменської була однією з найкращих в місті на рівні з Площею Ринок і вулицею Руською. Вже у XV столітті тут було кам’яне брукування, водопостачання та зливна каналізація.

359082_800x600_articleimages_1489_dsc_2486

Звичайно, у Львові є ще багато цікавих місць. І поки з неба не капає, а душа прагне натхнення, вирушайте у піші мандрівки Львовом. Він того вартий.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор