Куди піти у Львові на вихідних 19-21 листопада

//

tanyadzyama

Листопад нарешті почав справжню осінь, тож тепер треба просто витягувати себе з дому, аби все ж вийти на прогулянку. Мокра сира погода не дуже сприяє відповідному настрою. Але давайте подивимось, що пропоують львів’янам на ці вихідні.

Сьогодні, 19 листопада, у Палаці мистецтв відкриють виставку живопису художниці і волонтерки Тетяни Думан – української художниці, мистецтвознавиці, активістки Помаранчевої революції та Революції гідності, волонтерки. Її ангелів і святих можна буде побачити на виставці у Палаці мистецтв у рамках Осіннього салону.

«У мене мурашки по шкірі і передвиставковий мандраж…. Танина виставка вже як маленький потяг — нестримно набирає обертів. Картини збираються, рамуються, розвішуються, щоб показатися вам всім на ясні очі. Експозиція висітиме 3-4 тижні і десь в цих часових межах ми ще зробимо презентацію її монографії і каталогу виставки», — зізнається рідна сестра художниці і співорганізаторка виставки Василина Думан.

Завтра, 20 листопада, київський Бродячий Stand Up в повному виступить у Львові. Це прекрасна можливість провести свій вечір весело в компанії з молодими і гарячими, но уже досвідченими, столичними коміками. Виступлять артисти в атмосферному залі Вільного стендап клубу на площі Петрушевича о 20:00.

У неділю, 21 листопада, відбудеться вортепіанний концерт Дмитра Саєнка. він розпочнеться о 18:00 у Львівській національній філармонії.

Відомого піаніста-львів’янина Данила Саєнка називають одним із найперспективніших та найталановитіших українських музикантів сьогодення. Його кар’єра наповнена численними перемогами, преміями та виступами (як сольними, так і з симфонічними оркестрами й у складі камерних ансамблів), а гру Данила чули у різних куточках Європи: у Польщі, Словаччині, Німеччині, Швейцарії, Франції, Іспанії, Італії та Греції.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор