Куди піти у Львові на вихідних 5-7 листопада

//

tanyadzyama

zoo_01_1200

Карантинні вихідні складно розпланувати так, щоб і від робочого тижня відпочити, і не порушувати обмеження. Але ми розповімо вам про найцікавіші події вихідних, а ви вже самі вирішуйте, куди податися.

Попри те, що більшість закладів та установ змушені дотримуватись суворого карантину, у Львові дозволили роботу музеїв та галерей.

Тому варто зробити собі прогулянку прекрасним. Особливо, якщо ви давно цього не робили.

Музей Арсенал

Музей-Арсенал розміщений у будівлі Міського арсеналу — пам’ятці архітектури XVI ст. (вул. Підвальна, 5). Це одна з небагатьох збережених у Львові споруд оборонного типу, яка була споруджена на місці невеликої зброярні, майже повністю знищеною пожежею 1571 року.

В Музеї виставлено зразки старовинної зброї з більш ніж 30 країн світу. Експозиція побудована за хронологічно-тематичним принципом з врахуванням виду та місця виготовлення зброї. Хронологічні межі збережених пам’яток охоплюють XI — поч. ХХ ст.

Музейно-культурний комплекс пивної історії «Львіварня»

Це сучасний музей пивоваріння у Львові, який дбайливо зберігає історію, легенди і традиції пивоваріння, акумулюючи в собі кращі рецепти і широкий спектр смаків пива ще з часів його створення 5 тис. років до н.е.

Тут можна подвитись більш, ніж на 200 експонатів з пивної історії, цілих 10 виставкових залів.

Розташований на вулиці Клепарівській, 18. Вартість квитків від 90 до 120 грн.

lvivarya

Музей етнографії та художнього промислу

Експозиція поділяється на два відділи: етнографічний і мистецького промислу. Однією із найчисельніших у збірці музею є колекція українського народного одягу.

Довгий час Музей Етнографії та художнього промислу у Львові був єдиним музеєм на теренах України, де зберігали коптські тканини — вироби перших християн Північного Єгипту, що зберегли основи мови стародавніх єгиптян. Мізерну кількість коптських тканин має лише Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків в Києві.

Розташований на проспекті Свободи, 15.

Львівська національна галерея мистецтв імені Бориса Возницького

Галерея є найбільшим художнім музеєм України. Розташована на вулиці Стефаника, 3, майже навпроти Львівської національної наукової бібліотеки імені Стефаника. Загальна кількість експонатів становить понад 62 тисячі.

1024px-lwowska_galeria_sztuki_-_wn281trza_01

Зоологічний музей

Музей розташований в одному з найдавніших корпусів Львівського університету на вул. Грушевського, буд. 4. Зали з експозицією і фонди музею займають близько 1/5 частини третього поверху будівлі біологічного факультету.

krowamorska-lwow

В музеї зберігається низки типових матеріалів для різних груп тварин як безхребетних, так і хребетних. Наукові колекції налічують понад 178 тис. експонатів, з яких близько 10 тис. формують експозицію.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор