У Львівській філармонії стартує новий сезон

//

tanyadzyama

photo_2020-08-03_16-27-20-e1596461410166-1024x512

Новий концертний сезон розпочинають вже завтра, 6 серпня.

Саме у четвер стартує вже п’ятий фестиваль літньої пори «Pizzicato e Cantabile». Загалом захід включає у себе 15 подій, які триватимуть до 16 серпня включно. Усі вони відбуватимуться у Концертному залі Людкевича. Організатори обіцяють, що усі карантинні обмеження будуть дотримані. До слова, протягом п’яти років організаторкою фестивалю є українська органістка Олена Мацелюх.

“Фестиваль об’єднає кращих українських музикантів, географія виступів яких охоплює десятки країн світу! У їх виконанні звучатимуть всесвітньовідомі шедеври Вівальді, Баха та його синів, Моцарта, Ліста, Дебюссі, Шуберта та ще багатьох інших. Твори вищевказаних композиторів звучатимуть в оригінальних аранжуваннях та інтерпретаціях”, – анонсують у філармонії.

Будуть також окремі вокальні вечори. Зокрема, звучатимуть композиції галицьких митців – Січинського та Людкевича («Ти моя найкраща пісня», 7 серпня), вокальні мініатюри Вольфа, Шоссона, Дебюссі, Шуберта, Штрауса (Liederabend, 8 серпня), а також номери та сцени із всесвітньовідомих ораторій та опер Моцарта, Доніцетті, Скарлатті та багатьох інших (події Любовний напій (9 серпня) та Краса мелодії (19 серпня).

Від 7 серпня можна послухати органну та клавесинну музику. Звучатимуть шедеври, створені відомими композиторами для цих інструментів із багатолітньою історією: Royal Duet. Концерт-відкриття (6 серпня), Йоганн Себастьян Бах – 335 (7 серпня), Симфонія Світла (9 серпня), Танці з клавесином (13 серпня), Вівальді: 4 пори року (13 серпня), Барокові фрески (14 серпня).

А от для поціновувачів камерної музики підготували шедеври квартетного жанру: Моцарт&Брамс (14 серпня) та INSO-Quartet (15 серпня), а також фортепіанної музики – Espressione (15 серпня), та ансамблевих композицій Дебюссі та Равеля – Impression (8 серпня).

Завершиться фестиваль 16 серпня святковою подією «Галантні львівські віртуози» за участі Академічного симфонічного оркестру філармонії. Додамо, організатори наголошують, що абонементи під час фестивалю не дійсні. Детальний розклад концертної програми можна подивитись за посиланням.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор