Львівський Оперний театр розпочинає 122-ий театральний сезон

csm_ekskursiia_v_lvivskyi_teatr_opery_ta_baletu_726677a727.jpg (370.76 Kb)

12 серпня у Львові стартує новий, 122-ий, сезону у Львівській Опері. Його розпочнуть о 16:00 урочистим концертом на площі перед театром. Тут для глядачів відбудеться концерт, а артисти пройдуть до опери червоною доріжкою.

Календар подій серпня-вересня від Львівської національної опери

20 серпня. Сучасну українську оперу вперше транслюватимуть на увесь світ на сайті Opera Vision

До 30-ої річниці Незалежності України постановку фолькопери-балету «Коли цвіте папороть» Євгена Станковича у постановці Львівської національної опери, транслюватиме сайт Opera Vision. На цьому сайті транслюються онлайн найновіші постановки провідних оперних театрів 17-ти європейських країн. І українська опера буде представлена на сайті вперше!

Трансляція відбуватиметься у вільному доступі, починаючи з 20 серпня о 19:00, з українськими та англійськими субтитрами. Безкоштовна трансляція на сайті Opera Vision.

23 серпня. Концерт-дійство «Народження Незалежності» на площі перед Львівською національною оперою.

«Народження Незалежності» – це концерт-дійство, що відбудеться напередодні Дня Незалежності України, 23 серпня о 20:30 на площі перед Львівською оперою. Тут поєднають класичну музику, світлове та вогняне шоу, вуличний театр.

Історія Незалежності України буде концептуально осмислена через дві композиції – феєрію «Коли цвіте папороть» Є. Станковича – твір, що був заборонений Радянською владою та початковий номер кантати «Карміна Бурана» К. Орфа – як символу європейського контексту становлення української нації. Між їх виконанням відбудеться вулична вистава «Сни за Кобзарем» за поезією Тараса Шевченка у виконанні Львівського академічного духовного театру «Воскресіння».

Музичну частину виконають понад 200 осіб.

Концерт транслюватимуть також онлайн. Вхід вільний (за наявності вхідних запрошень, які можна отримати у касі театру).

26 серпня. Концерт з нагоди відкриття фестивалю LvivMozArt

О 19:00 год на сцені Львівської національної опери відбудеться відкриття Міжнародного фестивалю класичної музики LvivMozArt. Під орудою всесвітньо відомої диригентки Оксани Линів виступлять хор та оркестр Львівської опери, солісти театру – тенор Михайло Малафій і бас Володимир Шинкаренко, а також запрошені виконавці – сопрано Саксонської державної опери Юлія-Марія Дан, зірковий контртенор Костянтин Деррі. У програмі – твори батька та сина Вольфганга Амадея й Франца Ксавера Моцартів, та їхнього сучасника, українського композитора Дмитра Бортнянського.

27 серпня. Урочиста академія до 165-річчя Івана Франка.

27 серпня виповнюється 165 років з дня народження Івана Франка. У цей день Львівська національна опера спільно з Львівським національним літературно-меморіальним музеєм Івана Франка (Домом Франка) проведуть Урочисту академію. Також до цієї дати 29 серпня присвятять показ двох вистав – опери для сімейного перегляду «Лис Микита» І. Небесного.

Урочиста академія до 165-річчя Івана Франка – вхід за запрошеннями. Квитки на оперу «Лис Микита» І. Франка (29 серпня, о 12:00 та 19:00).

11, 12, 16, 17 вересня. Прем’єра опер «Сокіл» та «Алкід» Д. Бортнянського.

Постановка опер Дмитра Бортнянського «Сокіл» та «Алкід» – унікальна оперна подія в Україні у 2021 році (до 270 річниці з дня народження композитора). Ці опери тривалий час були втраченими й досі не входили у репертуар національних оперних театрів України. Особливістю постановки стане залучення режисера Андреаса Вайріха і сценографки Анни Шоттл з Баварської державної опери та всесвітньо відомої української диригентки Оксани Линів і диригента, заслуженого артиста України Юрія Бервецького. Вони вперше запропонують унікальну концепцію режисерської інтерпретації та інноваційне сценічне вирішення опер «Алкід» та «Сокіл». csm_ekskursiia_v_lvivskyi_teatr_opery_ta_baletu_726677a727.jpg (370.76 Kb)
Схожа інформація
У Львівській Опері відбудеться унікальна прем'єра
У Львівській Опері відбудеться унікальна прем'єра. Тут презентують одразу два тв...
Львівський Оперний театр розпочинає 122-ий театральний сезон
12 серпня у Львові стартує новий, 122-ий, сезону у Львівській Опері.
Афіша Львова: куди піти у вихідні 7-8 листопада
Підбірка подій у Львові 7 і 8 листопада
Не забудьте підписатися на Наш канал:
Де у Львові зберігаються підкови на щастя
Музей підков при Львівському національному університеті ветеринарної медицини ...
Розклад та ціни дитячої залізниці у 2021 році
Відкриття сезону дитячої залізниці в Стрийському парку планують на 1 червня 202...
Куди поїхати зі Львова у вихідні: Парк розваг із динозаврами «Уруру»
Парк розваг «Уруру» відкрили на початку червня на території «Бухти вікінгів», л...