У львівських трамваях на Різдво будуть колядувати

//

tramvay

У львівських трамваїв звучатимуть українські колядки у новому виконанні — традиційні різдвяні пісні прозвучать в інтерпретації та виконанні молодого львівського співака Даниїла Остюка, повідомляють у міській раді.

«Ми маємо багато позитивних відгуків від наших пасажирів. Люди до нас телефонують і запитують, чи увімкнемо ми знову колядки. Це подобається як дітям, так і дорослим львів’янам та гостям міста, тому що це наш галицький колорит, ми маємо чим похвалитися: є багато варіантів та обробок пісенної лірики від молодих сучасних виконавців», — зазначив Іван Бондар, начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю ЛКП «Львівелектротранс»

Почути колядки у трамваях можна буде, за традицією, з 6 по 19 січня. Окрім традиційного виконання, у різдвяному плейлисті прозвучать і сучасні обробки та інтерпретації. Колядки у трамваях звучатимуть уже п’ятий рік поспіль. Минулоріч у трамваях звучали колядки від Софії Федини та гурту «Troye Zillia».

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор