Цьогоріч виставка з циклу «Різдвяні зустрічі» присвячена одному із найбільших християнських свят, народженню Сина Божого, Спасителя світу. Справжньою окрасою виставки є шопки (вертепна скриня, різдвяний вертеп) з усіма персонажами різдвяного циклу.
На численних різдвяних іконах (православних, греко-католицьких, римсько-католицьких) зазвичай бачимо у центрі композиції Божественне Немовля, біля Нього Богородиця і святий Йосиф. Також можуть бути зображені ангели, три царі, пастирі, домашні тварини. Саме для українських ікон Різдва Христового характерною є площинна композиція, що розгортається у трьох горизонтальних ярусах, а також застосування прийому різномасштабності постатей. Усі події, пов’язані з Різдвом, немов зібрані в єдиний простір, як сторінки з Біблії. Однак кожна ікона представлена на виставці, – збагачена деякими деталями, які привнесені місцевою традицією або оповіданнями з апокрифічних Євангелій. Дерев’яна ікона «Різдво Ісуса Христа» XVII століття із колекції Червоноградської філії ЛМІР – цьому підтвердженням.
Виставку підготували Львівський музей історії релігії, його Червоноградська філія і Музей сакрального мистецтва Львівської архієпархії УГКЦ.
Куратор виставки Руслана Бубряк.