На що сходити в кіно у лютому 2019?

//

DaydreamerGreen

Холодна помста

cold-pursuit-kadr1

Останній бойовик за участю Ліама Нісона. Фільми розповідає про прибиральник снігу Нільса Коксмана, який спокійно живе разом з дружиною і сином – до тих пір, поки останнього не вбиває наркоторговець на прізвисько Вікінг. Тоді Нільс починає мстити, витончено вбиваючи бандитів одного за іншим.

Прем’єра: 7 лютого.

Крути 1918

ktruty_1918

Український фільм на основі реальної події – бою на залізничній станції Крути взимку 1918 року. На тлі доленосних подій в країні два брата Андрій і Олексій САВИЦЬКИЙ закохуються в прекрасну Софію. Більшовики підходять до Києва, місто наповнений “червоними” агентами. Уряд УНР кидає на боротьбу з ворогом все боєздатні частини армії, включаючи з юнкерами і студентами. Чотири сотні юнаків, серед яких Андрій та Олексій, стають проти чотиритисячне добре озброєного війська.

Прем’єра: 14 лютого.

Аліта: Бойовий Ангел

alita_battle_angel

Адаптація популярної японської манги “Бойовий ангел Аліта”. Дія відбувається в XXVI столітті. Вчений знаходить на звалищі жінку-кіборга на ім’я Алита (Роза Салазар). Не тямлячи нічого зі свого минулого, крім смертельних бойових навичок, Аліта стає “мисливцем за головами”, що полює на кримінальних злочинців.

Прем’єра: 14 лютого.

Наркокур’єр

narkokurier

Фільм розповідає про Ерле Стоуна (Клінт Іствуд), 80-річний чоловік, який не може назвати своє життя щасливим. Приватний бізнес практично банкрут, відносини з дружиною залишають бажати кращого, а діти, здається, зовсім про нього забули. Одного разу йому пропонують роботу водієм. Ерл погоджується – і справи відразу йдуть вгору, а проблеми з грошима забуваються. Однак з часом він розуміє, що став наркокурьером для мексиканського картелю. Ускладнюється все тим, що він потрапляє в поле зору оперативника управління по боротьбі з наркотиками, агента Коліна Бейтса (Бредлі Купер).

Прем’єра: 21 лютого.

Влада

power_2019

Іще одне неймовірне перевтілення актора Крістіана Бейла! Коли світом керують гроші і зв’язку, одна людина може отримати безмежний вплив. Унікальний дар переконання, неабиякий розум і доступ на найвищі рівні влади дозволили йому стати ляльководом серед сильних світу цього. Залишаючись тіньовим гравцем, він назавжди змінив хід історії…

Прем’єра: 21 лютого.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор