На що сходити в кіно у лютому 2019?

Дата: 07.02.2019 - 31.02.2019
Локація: Планета Кіно
Адреса: вулиця Під дубом, 7 Б

Холодна помста

cold-pursuit-kadr1.jpg (121.6 Kb)

Останній бойовик за участю Ліама Нісона. Фільми розповідає про прибиральник снігу Нільса Коксмана, який спокійно живе разом з дружиною і сином - до тих пір, поки останнього не вбиває наркоторговець на прізвисько Вікінг. Тоді Нільс починає мстити, витончено вбиваючи бандитів одного за іншим.

Прем'єра: 7 лютого.

Крути 1918

ktruty_1918.jpg (294.54 Kb)

Український фільм на основі реальної події - бою на залізничній станції Крути взимку 1918 року. На тлі доленосних подій в країні два брата Андрій і Олексій САВИЦЬКИЙ закохуються в прекрасну Софію. Більшовики підходять до Києва, місто наповнений "червоними" агентами. Уряд УНР кидає на боротьбу з ворогом все боєздатні частини армії, включаючи з юнкерами і студентами. Чотири сотні юнаків, серед яких Андрій та Олексій, стають проти чотиритисячне добре озброєного війська.

Прем'єра: 14 лютого.

Аліта: Бойовий Ангел

alita_battle_angel.jpg (306.14 Kb)

Адаптація популярної японської манги "Бойовий ангел Аліта". Дія відбувається в XXVI столітті. Вчений знаходить на звалищі жінку-кіборга на ім'я Алита (Роза Салазар). Не тямлячи нічого зі свого минулого, крім смертельних бойових навичок, Аліта стає "мисливцем за головами", що полює на кримінальних злочинців.

Прем'єра: 14 лютого.

Наркокур'єр

narkokurier.jpg (112.5 Kb)

Фільм розповідає про Ерле Стоуна (Клінт Іствуд), 80-річний чоловік, який не може назвати своє життя щасливим. Приватний бізнес практично банкрут, відносини з дружиною залишають бажати кращого, а діти, здається, зовсім про нього забули. Одного разу йому пропонують роботу водієм. Ерл погоджується - і справи відразу йдуть вгору, а проблеми з грошима забуваються. Однак з часом він розуміє, що став наркокурьером для мексиканського картелю. Ускладнюється все тим, що він потрапляє в поле зору оперативника управління по боротьбі з наркотиками, агента Коліна Бейтса (Бредлі Купер).

Прем'єра: 21 лютого.

Влада

power_2019.jpg (182.37 Kb)

Іще одне неймовірне перевтілення актора Крістіана Бейла! Коли світом керують гроші і зв'язку, одна людина може отримати безмежний вплив. Унікальний дар переконання, неабиякий розум і доступ на найвищі рівні влади дозволили йому стати ляльководом серед сильних світу цього. Залишаючись тіньовим гравцем, він назавжди змінив хід історії...

Прем'єра: 21 лютого.

Не забудьте підписатися на Наш канал:
Схожа інформація
Вихідні у Львові 28,29 та 30 червня
Любите кіно, театральні вистави чи бажаєте слухати джаз у концертному залі без ...
Вихідні у Львові 8 та 9 червня
Ви колись бачили тапера? Так, ото самого піаніста, який супроводжує своєю грою ...
Вихідні у Львові
Перегляд кінофільму, вистава на актуальні теми чи бандуристки під землею? План...
---
V Міжнародний фестиваль театрів ляльок "І люди, і ляльки- 2019"
З 21 до 23 червня у Львові відбудеться П'ятий Міжнародний Фестиваль театрів ля...
Свято музики у Львові
Раз на рік, 21 червня у понад 800 містах та ста країнах світу меломани святкуют...
День батька у Львові
У третю неділю червня в Україні офіційно відзначають День батька. Щоправда, Ук...
Топ новин