На що сходити в кіно у лютому 2019?

Дата: 07.02.2019 - 31.02.2019
Локація: Планета Кіно
Адреса: вулиця Під дубом, 7 Б

Холодна помста

cold-pursuit-kadr1.jpg (121.6 Kb)

Останній бойовик за участю Ліама Нісона. Фільми розповідає про прибиральник снігу Нільса Коксмана, який спокійно живе разом з дружиною і сином - до тих пір, поки останнього не вбиває наркоторговець на прізвисько Вікінг. Тоді Нільс починає мстити, витончено вбиваючи бандитів одного за іншим.

Прем'єра: 7 лютого.

Крути 1918

ktruty_1918.jpg (294.54 Kb)

Український фільм на основі реальної події - бою на залізничній станції Крути взимку 1918 року. На тлі доленосних подій в країні два брата Андрій і Олексій САВИЦЬКИЙ закохуються в прекрасну Софію. Більшовики підходять до Києва, місто наповнений "червоними" агентами. Уряд УНР кидає на боротьбу з ворогом все боєздатні частини армії, включаючи з юнкерами і студентами. Чотири сотні юнаків, серед яких Андрій та Олексій, стають проти чотиритисячне добре озброєного війська.

Прем'єра: 14 лютого.

Аліта: Бойовий Ангел

alita_battle_angel.jpg (306.14 Kb)

Адаптація популярної японської манги "Бойовий ангел Аліта". Дія відбувається в XXVI столітті. Вчений знаходить на звалищі жінку-кіборга на ім'я Алита (Роза Салазар). Не тямлячи нічого зі свого минулого, крім смертельних бойових навичок, Аліта стає "мисливцем за головами", що полює на кримінальних злочинців.

Прем'єра: 14 лютого.

Наркокур'єр

narkokurier.jpg (112.5 Kb)

Фільм розповідає про Ерле Стоуна (Клінт Іствуд), 80-річний чоловік, який не може назвати своє життя щасливим. Приватний бізнес практично банкрут, відносини з дружиною залишають бажати кращого, а діти, здається, зовсім про нього забули. Одного разу йому пропонують роботу водієм. Ерл погоджується - і справи відразу йдуть вгору, а проблеми з грошима забуваються. Однак з часом він розуміє, що став наркокурьером для мексиканського картелю. Ускладнюється все тим, що він потрапляє в поле зору оперативника управління по боротьбі з наркотиками, агента Коліна Бейтса (Бредлі Купер).

Прем'єра: 21 лютого.

Влада

power_2019.jpg (182.37 Kb)

Іще одне неймовірне перевтілення актора Крістіана Бейла! Коли світом керують гроші і зв'язку, одна людина може отримати безмежний вплив. Унікальний дар переконання, неабиякий розум і доступ на найвищі рівні влади дозволили йому стати ляльководом серед сильних світу цього. Залишаючись тіньовим гравцем, він назавжди змінив хід історії...

Прем'єра: 21 лютого.

Не забудьте підписатися на Наш канал:
Схожа інформація
Вихідні у Львові 16 та 17 лютого
Вистави, виставки та співи - цих вихідних можна вдовольнити будь який вибаганий...
День закоханих у Львові
Куди б Ви не пішли цього дня, щоб Ви не робили, вас переслідуватиме кохання та...
Вихідні у Львові 9 та 10 лютого
В ці вихідні у Львові буде багато музики, кіно та художніх виставок
---
Куди піти з дітьми?
У Львові відкрили парк рухомих динозаврів
Гігантські динозаври зявилися на площі перед торговим центром Форум, на проспект...
В Шевченківський гай до хатини святого Миколая
«До хатинки Миколая» — театралізована екскурсія для дітей, яку кілька років посп...
Дім Франка запрошує дітей зробити різдвяну шопку
Дім Франка запрошує дітей на виготовлення макету різдвяної шопки. Керуватиме май...
Топ новин