Різдвяний кіносеанс у Львові: на що сходити з дітьми у зимові канікули?

//

DaydreamerGreen

Пригоди S Миколая

saint-mykolai-kadr1_r1366x572

Артем разом із батьками нещодавно переїхав з великого міста у невеличке карпатське село. Наближаються свята і Артем, як і всі діти, чекає на Святого Миколая. Якось перед ним з’являється Миколай власною персоною і приязно спілкується. От тільки Артем чекав зовсім не такого, адже насправді ніякий це не Святий Миколай, а звичайнісінький злодій. Артем та його друзі проявлять усю свою сміливість, винахідливість та спритність, аби вивести лиходія на чисту воду. Українська різдвяна комедія для всієї сім’ї!

Меррі Поппінс повертається

ba5495d7-fc89-4bf1-977d-36fc637722f4-large16x9_mary_poppins_returns_ver3

Події розгортаються через 20 років після подій першого фільму. У центрі уваги знаходяться Джейн і Майкл Бенкс, котрі вже стали дорослими. Незабаром на порозі своїх колишніх вихованців з’являється загадкова няня Мері Поппінс. За допомогою дивовижних магічних здібностей Мері допомагає родині Бенкс знову знайти радість і щастя. Чудовий сімейний мюзикл від Disney вартий уваги та походу в кінотеатр!

Ґрінч

sdffsd

Неподалік невеличкого, втім галасливого містечка, у печері живе Ґрінч. Він ненавидить Різдво та усе, що з ним пов’язане із самого дитинства. Усі ці подарунки, затишні родинні вечері та дзвінкі колядки неймовірно його дратують. З року в рік одне й те саме і кінця цьому не видно. Та вихід, здається, є. Можна викрасти Різдво. Позбавити усіх цих усміхнених діток подарунків і пісні вже не лунатимуть. Ґрінч береться за справу і ніщо його не зупинить. Іще одна екранізація легендарної казки Доктора Сьюза, котру можна подивитись разом із дітьми.

Еліот – Найменше оленя Санти

eliot-kadr1_r1366x910

За три дні до Різдва один із найдосвідченіших оленів Санти іде на пенсію. А отже за його санами з’явилось вакантне місце. Тож оленя Еліот вирішує, що це мить, котрої він чекав усе своє життя – найзаповітніша мрія, стати оленем Санти, може здійснитись вже сьогодні! От тільки туди так просто не потрапиш. Сотні оленів тренуються цілий рік, аби пройти шалено складний фінальний відбір, що проводиться на Північному полюсі.

Снігові Перегони

racetime-kadr-6_r1366x909

З хлопчика на ім’я Френкі друзі іноді глузують через його велетенські окуляри. Проте нікому і в голову не прийде сумніватися у його таланті. Він найкраще з усіх розуміється на конструюванні санок. Разом зі своїми друзями Френкі майструє санчата аби перемогти у перегонах своїх запеклих супротивників Зака та Чарлі. Нові санчата здатні розвивати небачену раніше швидкість, але раптом, щось іде не так…

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор