Різдвяний кіносеанс у Львові: на що сходити з дітьми у зимові канікули?

Дата: 01.01.2019 - 09.01.2019
Локація: Планета Кіно
Адреса: вулиця Під дубом, 7 Б

Пригоди S Миколая

saint-mykolai-kadr1_r1366x2.jpg (74.74 Kb)

Артем разом із батьками нещодавно переїхав з великого міста у невеличке карпатське село. Наближаються свята і Артем, як і всі діти, чекає на Святого Миколая. Якось перед ним з’являється Миколай власною персоною і приязно спілкується. От тільки Артем чекав зовсім не такого, адже насправді ніякий це не Святий Миколай, а звичайнісінький злодій. Артем та його друзі проявлять усю свою сміливість, винахідливість та спритність, аби вивести лиходія на чисту воду. Українська різдвяна комедія для всієї сім’ї!

Меррі Поппінс повертається

ba55d7-fc89-4bf1-977d-36fc637722f4-large16x9_mary_poppins_returns_ver3.jpg (120.08 Kb)

Події розгортаються через 20 років після подій першого фільму. У центрі уваги знаходяться Джейн і Майкл Бенкс, котрі вже стали дорослими. Незабаром на порозі своїх колишніх вихованців з'являється загадкова няня Мері Поппінс. За допомогою дивовижних магічних здібностей Мері допомагає родині Бенкс знову знайти радість і щастя. Чудовий сімейний мюзикл від Disney вартий уваги та походу в кінотеатр!

Ґрінч

sdffsd.jpg (95.65 Kb)

Неподалік невеличкого, втім галасливого містечка, у печері живе Ґрінч. Він ненавидить Різдво та усе, що з ним пов'язане із самого дитинства. Усі ці подарунки, затишні родинні вечері та дзвінкі колядки неймовірно його дратують. З року в рік одне й те саме і кінця цьому не видно. Та вихід, здається, є. Можна викрасти Різдво. Позбавити усіх цих усміхнених діток подарунків і пісні вже не лунатимуть. Ґрінч береться за справу і ніщо його не зупинить. Іще одна екранізація легендарної казки Доктора Сьюза, котру можна подивитись разом із дітьми.

Еліот – Найменше оленя Санти

eliot-kadr1_r1366x910.jpg (69.06 Kb)

За три дні до Різдва один із найдосвідченіших оленів Санти іде на пенсію. А отже за його санами з’явилось вакантне місце. Тож оленя Еліот вирішує, що це мить, котрої він чекав усе своє життя – найзаповітніша мрія, стати оленем Санти, може здійснитись вже сьогодні! От тільки туди так просто не потрапиш. Сотні оленів тренуються цілий рік, аби пройти шалено складний фінальний відбір, що проводиться на Північному полюсі.

Снігові Перегони

racetime-kadr-6_r1366x909.jpg (261.22 Kb)

З хлопчика на ім’я Френкі друзі іноді глузують через його велетенські окуляри. Проте нікому і в голову не прийде сумніватися у його таланті. Він найкраще з усіх розуміється на конструюванні санок. Разом зі своїми друзями Френкі майструє санчата аби перемогти у перегонах своїх запеклих супротивників Зака та Чарлі. Нові санчата здатні розвивати небачену раніше швидкість, але раптом, щось іде не так…

Не забудьте підписатися на Наш канал:
Схожа інформація
Вихідні у Львові
Перегляд кінофільму, вистава на актуальні теми чи бандуристки під землею? План...
Екшн 4DX – відчуй пригоди на смак!
Унікальна технологія кінотеатра Планета Кіно у львівському ТРЦ King Cross Leopol...
Вихідні у Львові
У Львові цих вихідних багато флейт, багато музики, багато гарних вистав. Бо вже...
---
Куди піти з дітьми?
Де у Львові відпочити на природі
Хочете цих вихідних у Львові відпочити весело, шумно та смачно? Ми розкажемо де...
Де у Львові зберігаються підкови на щастя
Музей підков при Львівському національному університеті ветеринарної медицини ...
Вихідні у Львові 23 та 24 лютого
Куди піти у Львові у ці вихідні з дітьми та без. Відпочинок на всі смаки: від ...
Топ новин