Для львів’ян і ВПО відкрили ще один дитячий простір. Як записатись?

//

Nelegal

chihub

У Франківському районі відкрили дитячий центр розвитку Children Hub. Про це Афіші Львів повідомили організатори. Його робота спрямована на розвиток, соціальну адаптацію та психологічну підтримку дітей-дошкільнят і молодшого шкільного віку. Запис і заняття у ньому безкоштовні.

Заклад є на вулиці Героїв УПА, 80. Тут готові працювати з дітьми, які через повномасштабну війну стали вимушеними переселенцями (ВПО) або втратили одного чи обох батьків, долають наслідки війни за допомогою арт-терапії, в ігровій формі знайомляться з навколишнім світом та досліджують різні професії. Разом із кваліфікованими викладачами діти вивчають історію України, українську абетку, через цікаві ігри знайомляться з англійською мовою, знаходять нових друзів та відкривають для себе нові захоплення.

Як записатися на відвідування безкоштовних занять у Children hub?

Наразі продовжується прийом заявок на відвідування розвиваючих занять у Children hub. Записати свою дитину на заняття можна, заповнивши анкету на сайті Children hub: childrenhub.ffu.foundation. Інформація про запис і відвідування закладу:

  • Робочі години хабу – з 9:00 до 18:00;
  • Забронювати перебування дитини можна двічі на тиждень;
  • Вікові групи: 3-5, 5-7 років.

Сюди можна записати дітей зі захворюваннями у спектрі аутизму. У Children hub проводять заняття з сенсорної інтеграції та АВА-терапію. Для рухової активності доступні дитячий скеледром, сухий басейн, батути, “шведська стінка”.

chihub3

chihub2

Children hub відкрили 5 листопада за підтримки благодійного фонду Future for Ukraine.

Фото Олексія Сироткіна

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор