Вихідні у Львові. Афіша подій на 3 та 4 листопада 2018 року

931252_91618781018_152312542_n.jpg (59.88 Kb)

Львів восени особливо чарівний: багряне та жовтогаряче опале листя, запах кави та люди одягнені в комфортний та затишний одяг. Допоки температура повітря дозволяє проводити час за межами дому потрібно використовувати цю можливість. Afisha Lviv зібрала для вас найцікавіші події, які відбудуться цього вікенду.

Прем'єра кінострічки «Богемна рапсодія» та лекція про «Queen»

Довгоочікувана подія для мільйони людей - виходить біографічна стрічка про Фредді Меркьюрі та один з найвідоміших рок-гуртів в історії музики – «Queen». До прем'єри фільму у «Кінопалаці» запланована цікава подія: лекція від квіномана Антона Бриниха та перегляд стрічки.

3 листопада, 19:00.

Локація: Кінопалац.

Вистава "Небезпечна гра"

Небезпечна гра - іронічна комедія про двох дам, які вирішили кардинально змінити своє життя. Клод втікає з будинку для престарілих, а Марго - зі святкування 18-річчя своєї доньки. Втікаючи від власних проблем, вони стають на шлях небезпечної гри, яка може привести як до драматичного, так і до комічного фіналу.

4 листопада, 18:00.

Локація: Перший театр.

Екскурсія Тетяни Казанцевої "Довкола Погулянки"

Запрошуємо на прогулянку довкола Погулянки, що колись була заквітчаною оазою в місті чи "лісом", як казали, та й часом досі кажуть дітлахи. Там течуть притоки Полтви, там можна зустріти кам'яних німф... На прилеглих вуличках подивуємось винятковим синтезом архітектури історизму, сецесії, Ар Деко та функціоналізму. У маршруті - розписи, вітражі, дерев'яні та металеві мистецькі деталі, хитромудра конфігурація сходів та, що дуже важливо для цієї дільниці, гармонійне поєднання архітектури і природи.

4 листопада, 13:30.

Локація: Кав'ярня-галерея "Штука".

Ювілейний концерт "10 років "Tenors Bel’canto""

BEL’CANTO – прекрасний спів. І це не сталий виcлів. Це неймовірні талановиті і пристрасні тенори, від голосу яких замилується душа. До 10-річного ювілею "Tenors Bel’canto" подарують свято музики і краси.

4 листопада, 18:00.

Локація: Львівська національна філармонія.

Концерт «Осінь з українською піснею»

У концерті «Осінь з українською піснею» прозвучать чудові авторські та народні пісні у виконанні відомих співаків, серед яких Мар’ян Шуневич, Богдан Пісний, Ольга Щербакова, Назар Яцишин, Анастасія та Микола Корнутяки, Анастасія Чубинська, квартет бандуристок «Львів’янки», гурти «19-й клас» та «Ватра 80-х».

Інструментальні запальні композиції звучатимуть у виконанні Олега Кульчицького та Академічного інструментального ансамблю «Високий Замок» під орудою Андрій Яцківа.

3 листопада, 18:00.

Локація: Львівська національна філармонія.

Не забудьте підписатися на Наш канал:
Схожа інформація
Вихідні у Львові
Так, ці вихідні у Львові - Великодні. Але ж не всі бажають традиційно співати г...
Великдень у Львові
Залишаєтеся на Великдень у Львові? Приїжджаєте на Великдень до Львова? У нас д...
Вихідні у Львові
Наступного тижня нас очікує строгий піст. Але вже цих вихідних нам дається можл...
---
Куди піти з дітьми?
Де у Львові зберігаються підкови на щастя
Музей підков при Львівському національному університеті ветеринарної медицини ...
Вихідні у Львові 23 та 24 лютого
Куди піти у Львові у ці вихідні з дітьми та без. Відпочинок на всі смаки: від ...
У Львові відкрили парк рухомих динозаврів
Гігантські динозаври зявилися на площі перед торговим центром Форум, на проспект...
Топ новин