Похвала нічому» / ексклюзивний показ у Львові
«Сатирична документальна притча про Ніщо, яке, стомившись від нерозуміння, тікає з дому та звертається до нас уперше й востаннє… 20 000 прочитаних сторінок для дослідження теми, 8 років зйомок у 70 країнах 62 операторами; музика від гросмейстерів кабаре Паскаля Комляда та «The Tiger Lillies»; віршована оповідь закадровим голосом Іґґі Попа». Режисер стрічки – Борис Мітіч.
8 лютого, 19.00
Кінопалац Львів, Театральна, 22
Шуберт «Зимовий шлях» в палаці Потоцьких
“Це справжній шедевр у творчості Ф. Шуберта, – найвище досягнення його генія. Для виконання потрібні витончена професіональна май-стерність і виняткові вокальні дані”. Так казав про цикл 24 пісень Шуберта “Зимовий шлях” один із найкращих в історії його виконавців – Борис Гмиря. 9 лютого у подорож “Зимовим шляхом” вирушить бас Володимир Шинкаренко у супроводі фортепіано Романа Марченка.
9 лютого, 15.00
Палац Потоцьких, вулиця Коперника, 15
Лекція про бій під Крутами + показ фільму «Крути 1918»
Початок ХХ століття був дуже важким часом для українців. Але тоді вони все ж змогли одержати свою незалежність, яку треба було ще утримати. Для цього багато хто готовий був йти на жертви, стояти за незалежність своєї країни. У 1918 році сталася одна з найстрашніших подій – битва під Крутами недалеко від Києва. Кілька сотень патріотичних студентів, молоді люди героїчно вирішили захистити свою країну від чотиритисячної добре озброєної Червоної армії. Серед них є і брати, які закохалися в одну дівчину, і просто купа молодих хлопців, у яких все ще має бути попереду
9 лютого, 19.00
Кінопалац Львів, Театральна, 22
Сольний концерт ЛТК у Львові. FREEK Editor
ЛТК – це 10 мега вар’ятів, що професійно палять у стилі Funk!
ЛТК – це перевірені барси, фіналісти українського відбору на фестиваль SZIGET, учасники найбільших українських фестивалів Zaxidfest та Atlas Weekend. фіналісти «Хіт-конвеєра» від телеканалу М2.
ЛТК – це завжди оригінальне музичне звучання, експерименти над стилем та образами. Один з найбільших гуртів, у складі десяти музикантів та незрівнянна духова секція!
Під час концерту прозвучать старі добрі пісні такі як «Толік фламінго» та пісні з нового альбому та ексклюзивний матеріал який афішувався тільки в закритих колах.
9 лютого, 20.00
Picasso, Зелена, 88
Відомий і невідомий Труш. Лекції.
Кінець ХІХ – початок ХХ століття – період розквіту української культури. Піднесення національно-визвольних рухів по всій Європі сприяє пробудженню національної свідомості та дає поштовх для розвитку мистецтва в Україні. У цей час в українському мистецькому колі з’являється ціла плеяда українських митців, які керуються у своїй творчості новітніми європейськими мистецькими тенденціями, співзвучними вимогами того часу, творять нове українське мистецтво.
Лекція “Іван Труш. Катря Грушевська – “викапаний Татусь”
Лекторка Світлана Панькова – історик, музеолог, завідувач історико-меморіального музею Михайла Грушевського (м. Київ)
Вхід вільний.
10 лютого, 15:00
вул. Драгоманова, 42
Алегорична комедія «Боженька»
“боженька” – це вистава, дія якої перенесена в ліс і розгортається серед звірят. Але тваринки живуть людським життям. Тут домінування та експлуатація, анархізм, сексуальні субкультури, квазірелігійні переконання, численні страхи. Страх інакшості, страх правди, страх пізнання, страх бути собою, страх любити. Однак, найкраща зброя проти страху – це сміх. Тому ми називаємо цю історію про політичні маніпуляції та спекуляції на релігійних почуттях комедією і запрошуємо сміятись разом з нами – чим голосніше, тим краще.
Вік 16+
10 лютого, 19.00
Театр Лесі Українки, Городоцька, 36
BACK in BLACK. Виставка авторських плакатів Ярка Філевича
Спершу все починається з чорного. Цей чорний папір як чорнозем. На нього можна опертись, в нього можна проникнути, з ним можна бути собою і не боятися вимаститися.
Мої плакати починаються з чорного паперу. Я надаю йому форму, знаходжу потрібний мені ритм, і коли силуети починають мені про щось говорити, то переводжу все це у цифрову форму, де бавлюся з кольором.
10 лютого, 17.00
L.V.Cafe, вул Січових Стрільців, 3
Французька органна музика
Франція має давній сентимент до органа. Почалося все у XII столітті, коли у соборі Нотр-Дам де Парі склалася школа Органуму – найпершої європейської багатоголосої музики. А далі було пишне бароко з витонченими та виразними творіннями королівського органіста Кліко і технічна революція XIX століття, коли Кавайє-Коль побудував перший симфонічний орган. Французькі композитори змагалися у масштабності та красі творів, написаних для “короля музичних інструментів”.Органістка Олена Мацелюх даруватиме гостям концерту музику Сезара Франка, Леона Боельманна, Каміля Сен-Санса, Олів’є Мессіана та П’єра Кушеро. Запрошуємо відчути настроєвість чарівної Франції! Au revoir!
Олена Мацелюх – орган
10 лютого, 19.00
Львівський органний зал, (Бандери, 8)